Držiak ŠPZ - AUTODROMO - 2 kusy

Prispôsobiteľný, lesklý a ekologický držiak ŠPZ - Alti Giri AUTODROMO - navrhnutý pre tých, ktorí ocenia elegantné a prepracované detaily.

 

Cena je za pár.

Skladom
Značka: Alti Giri
€9,90 –20 % €7,90 / sada
Kategória: Držiak ŠPZ AUTODROMO
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.48 kg
AUTODROMO
Novinka
€9,90 –20 %

Alti Giri AUTODROMO - Sada 2ks držiakov ŠPZ.

Náš najnovší model držiakov ŠPZ.

Pri navrhovaní držiakov sme predpokladali, že tento model bude kombinovať skvelý vzhľad s kvalitnými materiálmi a veľmi jednoduchou montážou. Základňa je vyrobená z najkvalitnejšieho polypropylénu vyrábaného v Európe - vďaka tomu máme záruku intenzívnej čiernej farby každého držiaka, tak aj pružnosť a odolnosť voči meniacim sa poveternostným podmienkam.

Základňa má symetrické pružiace prvky, ktoré znižujú možné vibrácie napríklad pri jazde na nerovnom povrchu. Západková lišta, ktorá umožňuje bezproblémovú výmenu tabuliek s evidenčným číslom vozidla, je vyrobená z ABS. Je vysoká iba 15 mm - je to natenšia spodná časť spomedzi všetkých držiakov s podobnou štruktúrou v Európe.

Jeho povrch je dodatočne vyleštený do vysokého lesku. Podznačky Alti Giri AUTODROMO - prispôsobené na montáž európskych ŠPZ s rozmermi 520 x 110 mm. Perfektne sedia na Slovenské tabuľky s EČV. Celkové rozmery držiaka sú 527 x 128 mm.

Povrchová úprava: základňa - lesk, západka - vysoký lesk

Montáž: rám sa skladá zo základne, do ktorej umiestnime tabuľku s evidenčným číslom vozidla, následne pripevníme lištu západky

Mapa otvorov: univerzálna - vhodná pre akúkoľvek značku vozidla

držiak ŠPZ autodromo

Veľkú pozornosť venujeme detailom a automobilovému kontextu toho, čo robíme. Pre vaše potešenie sme na zadnú stranu rámu umiestnili grafiku najslávnejších pretekárskych tratí v Európe a na jeho vnútornú stranu známy citát vynikajúceho jazdca - Maria Andrettiho. Po nainštalovaní držiaka ŠPZ ich samozrejme neuvidíte a nemajú žiadny praktický zmysel – sú tu len preto, aby vám ukázali, že autá milujeme a vymýšľanie nových vychytávok nám robí veľkú radosť.

podznačka autodromo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Späť do obchodu