Prémiový držiak ŠPZ - MONO

Prémiové, symetrické a originálne držiaky ŠPZ bez reklamy.

držiak ŠPZ
Tip
AG-MONO-BLCK
Držiak ŠPZ AG-MONO-GREY
držiak ŠPZ
Tip
AG-MONO-ROSSO
Držiak ŠPZ AG-MONO-SBLUE
Drziak SPZ AG-MONO-SLVR
držiak ŠPZ
Novinka
AG-MONO-GOLD
Držiak ŠPZ CUPRA
Novinka
AG-MONO-BRONZE
Italy New AG-MONO-ITALYNEW
1000 Italy AG-MONO-ITALYC
Držiak ŠPZ oranžový AG-MONO-ORANGE
Držiak ŠPZ pink ružový
Novinka
AG-MONO-PINK
Držiak ŠPZ Racing green Jaguar AG-MONO-RACINGG
Držiak ŠPZ AG-MONO-SPORT
Držiak ŠPZ biely
Tip
AG-MONO-WHT
Držiak ŠPZ AG-MONO-YELLOW
17 položiek celkom

"Pri návrhu držiaku MONO sme si predsavzali, že vyrobíme ten najlepší držiak ŠPZ na trhu, ktorý bude diskrétnym doplnkom vášho auta s elegantným dizajnom a stabilným uchytením tabuliek s evidenčným číslom." 

V spolupráci s dizajnérskym štúdiom sme navrhli a vyrobili revolučný a inovatívny držiak ŠPZ MONO. Čím je odlišný od tých konvenčných? 

Úplne všetkým, svojim minimalistickým dizajnom, originálnou konštrukciou a použitými materiálmi. 

Drziak SPZ

Prémiový dizajn držiaka ŠPZ - Alti Giri MONO - bez reklamy a štýlovo

Všimli ste si, že intenzívna grafika má vplyv na estetiku vášho vozidla? Klasický držiak ŠPZ s grafikou zmení vaše auto na bezplatný mobilný výklad. Zmenili sme tento trend v prospech prémiového dizajnu - dizajnu bez reklamy.  Logo Alti Giri, by ste hľadali na viditeľnej časti držiaku márne, ale aj napriek tomu ho rýchlo a jednoznačne identifikujete.  Vďaka jeho 8mm tenkému a symetrickému rámiku po celom obvode je skrátka nezameniteľný a elegantný. Jeho základom je lesklé čierne prevedenie a hodí sa na úplne každé auto. Jeho diskrétny dizajn vyzerá skvele aj na automobiloch Youngtimer, Gran Turismo, Hot Hatch, SUV alebo na športových autách.

Naši zákazníci sú nielen milovníci detailov s estetickým cítením, ale aj takí, ktorím záleží na dokonalom a ničím nerušenom vzhľade ich vozidla. Pre tých sme navrhli riešenie vo forme farebného akcentu - prúžku, ktorý obteká po celom obvode vonkajšieho rámika. K dispozícii je viac ako 20 rôznych prevedení a priebežne pracujeme na uvedení ďalších skvelých kúskov. Jeden zákazník túži aby rámik splynul s karosériou, alebo zanikol s tabuľkou s evidenčným číslom, iný zasa aby decentne vystúpil a bol zladený či už s emóciami majiteľa, s doplnkami vozidla alebo so štýlom, napríklad s úžasnou talianskou trikolórou. Čo však spája všetky tieto dôvody majiteľov nosiť MONO na svojom vozidle? Je to túžba po niečom výnimočnom? Alebo vášeň či voľa prejaviť svoje emócie alebo len skrátka dopriať sebe a autu to najlepšie? Dôvody sú rôzne, aký je ten váš?  

Konštrukcia držiaka ŠPZ - Alti Giri MONO - unikátna v každom smere

Výsledkom konštrukčného návrhu, je dokonalý držiak ŠPZ, ktorý spojením základne, tabuľky s evidenčným číslom vozidla a horného rámiku nadobudne nadštandardnú pevnosť a nie je teda iba dizajnovým skvostom, ale poskytuje aj funkčný dizajn a ako z pomenovania "držiak" vyplýva, jeho hlavnou funkcou je držať. Náš držiak ŠPZ MONO s jeho unikátnym systémom ôsmich zámkov, štyroch v hornej a štyroch v dolnej časti, drží pokope spôsobom, ktorý nemá na trhu konkurenciu. Po ich zakliknutí, ktoré budete počuť,  budete jeho pevnosť nielen vidieť ale hlavne aj cítiť. 

Materiál držiaka ŠPZ - Alti Giri MONO - podčiarknutá jednotka

Podložka pod ŠPZ

Na kvalite materiálu a na materiály samotnom sa nešetrilo. Je to kvalitný ABS plast s prímesami zabezpečujúce lesk a dlhú životnosť. Robustná základňa, má opačný trend ako vonkajší rámik, nesie logo Alti Giri, má solídne a pevné prevedenie. Je kľúčovým základom funkčného dizajnu, obsahuje iba nevyhnutné otvory na montáž a v jej strede sme umiestnili číslo "1". Čo myslíte, prečo asi? Áno, je to voľba číslo jedna motoristických nadšencov, ktorým záleží na kvalite a na každom detaile. Ak aj vám, tak držiak MONO bol navrhnutý a vyrobený práve pre vás. 

Vyberte si svoje MONO a presvedčte sa.

 Úžasný výsledok, pozrite sa sami.

Ikonické MONO black, čistá čierna.

Držiak ŠPZ

 

Športové MONO Rosso Corsa v červenej.

podznačky ŠPZ

 

Elegantné MONO White v bielej.

Simple Fix

 

Elektrizujúce MONO Electric, v zelenej elektromobilov.

Držiak ŠPZ Alti Giri MONO

 .. viac foto v galérii ..

a všetky dostupné farby MONO v našom e-shope

 

MADE IN EUROPE

by Alti Giri

Späť do obchodu